gimnazija nije gimnzija od kad je iz nje izasla generacija '88

Ići dole

gimnazija nije gimnzija od kad je iz nje izasla generacija '88

Počalji  dado91 taj Sre Okt 14, 2009 10:13 pm

ucenici gimnazije vise ne cene znanje, vec cene neznanje. npr: onaj ko ima vise jedinica je veci frajer u skoli..kretenizam

dado91

Broj poruka : 3
Datum upisa : 14.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Re: gimnazija nije gimnzija od kad je iz nje izasla generacija '88

Počalji  I love HIP-HOP taj Pon Nov 09, 2009 1:42 am

Dado, brawo! Ali, josh uwek ima onih koji stwarno zele da uce (ja nisam ta Embarassed )...

I love HIP-HOP

Broj poruka : 10
Godina : 24
Mjesto : Novi Pazar
Datum upisa : 08.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  scofield taj Pon Nov 09, 2009 2:50 am

Slažem se sa Dadom. Ipak mislim da još uvek ima onih koji žele da uče i da nauče nešto, naravno da su u manjini ali ih ima.
Mislim da gimnaziju ne možemo porediti sa onom od pre 20 godina, kao prvo jer je dosta profesora koji su važili na najstrožije otišlo u penziju, došla neka nova generacija mladih kojima je važnije poseta fejsbuka od knjige...

Admin

Broj poruka : 41
Datum upisa : 25.12.2008

http://gimnazijanp.5forum.net

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  dado91 taj Pon Nov 09, 2009 8:16 pm

ma nema bre vise skole, ja nmg da verujem sta se sve radi po onoj skoli. 70% profesora nije kadro da predaje to sto bi trebalo,sto iz pedagoskih razloga, a delom i zbog toga sto nemaju pojma o predmetu koji predaju. nmz mene, bilo ko, da nauci necemo ako ja ne razumem njegov jezik zborenja. takodje, nista nmg primeniti kada niko ne trazi prakticnu primenu stecenog znanja, inace jedna veoma vazna stavka pri zakljucnoj oceni. disciplina NE SME UTICATI NA OCENU. PROTIV UCENIKA KOJI SE NEDISCIPLINOVANO PONASA MOZE SE SAMO IZRECI VASPITNO-KAZNENA OPEMENA-OCENA IZ VLADANJA, ZABRANA ODLASKA NA EXKURZIJU I SL. UCENIKU SE NMZ DATI OCENA AKO NIJE PRISUTAN NA TOM CASU, UCENIK KOGA PROFESOR ISTERA SA CASA(a to nije preporuceno od ministarstva)NE SME BITI UPISAN NA ISTOM CASU. sve su to, doslovno, ZAKONI koji svesni smo koliko profesora postuje. mozda bi u zakonu trebao da se ubaci neki clan koji govori o psihickoj stabilnosti profesora, utvrdjuje IQ i zabranjuje onima sa niskim IQ-om da uopste kroce u skolu! OVO NIJE DRZAVA, OVO JE NEUREDJENI SISTEM(ali nece biti jos dugo. evropa je pocela da radi complete scan i sve bagove i greske sistema izbacuje, jer taj sistem je poceo da truje ostatak sveta:) OVO STO NEKI ZOVU DRZAVOM, U SUSTINI, JE JEDNO VELIKO PLEME KOJE KASNI 2OO GODINA ZA OSTATKOM SVETA. Ljdu pored nas pokusavaju da se teleportuju, japanci se voze vozom koji trosi 0 energije, prkose svim fizickim zakonima, projektovane su zgrade koje se nmg srusiti ni zemljotresom jacine 10 rh.skale (iako ta skala nema toliko podeoka Smile A nama je Vojislav KOstunica josuvek u vladi,Seselj ima 40% glasaca, IVica Dacic je drzavni heroj a Jovanovic Cedomir je Antihrist ovog naroda confused
mozda, kad svi ovi problemi odu u zaborav, i dodje vreme da se nadredjeni pobrinu za profesore koje treba poslati u hag! cyclops Cool odoh 2km u sirinu, ali sustina je da je ceo sistem u **** i da u takvom sistemu oni koji imaju kliker nmg da prodju onako kako zasluzuju. ali, doci ce vreme kada ce se prave vrednosti ceniti, mora doci. ova zajebancija ce jednom morati da prestane, kada dodje jedan crnac sa ****************

Poslednji izmenio scofield dana Uto Nov 10, 2009 1:20 am, izmenjeno ukupno 1 puta (Razlog : MALO SI PRETERAO PA TI JE IZMENJEN JEDAN DEO PORUKE)

dado91

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  I love HIP-HOP taj Uto Nov 10, 2009 12:51 am

Dado, potpuno se slazem sa tobom Nicenici a ni prifesori, nisu ono shto su nekada bili (msm, nzm ja kakwi su oni bili pre, imam tek 15 god... ali znam kakwi bi trebali da budu). Ocene po disciplini se daju swe wishe (nije slucaj samo sa Gimnazijom). I u mojoj shkoli je tako...
npr. ewo mene... -FIZIKA-
Ja ne twrdim da sam po disciplini + ali...
Pre nekoliko casowa, profesorica mi jela 1 zbog toga shto sam parfemom prskala onaj deo ucionice gde sam ja (nesh je jako smrdelo). Ona me je izwela i rekla da nabrojim osnowne fiz. welicine, shto sam i uradila, narawno. Znala sam to. Kaze ona meni -Dobro, idi na mesto-. Ja odem i ona mi upishe 1. Cas posle tog, radili smo kontrolni, i ja dobijem 4+, a ona mi u dnewniku upishe 2. Zashto? Kaze ona -ti si to prepisala-. ONA PO ZAKONU NESME TO DA RADI. 2 PRAWILA NIJE POSHTOWALA... I shta ja sad radim?
Imam 2 iz fizike a znam da znam najmanje za 4. (nisam shtreber, ali sam se spremala)...

NADAM SE DA WAS NISAM MALO SMORILA flower

I love HIP-HOP

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  scofield taj Uto Nov 10, 2009 1:27 am

I love HIP HOP
Lepo kažeš profesoru: Upišite dvojku ja odoh kod direktora ovog časa da mu pokažem test. Ako direktor nije zainteresovan da pomogne doći će neko od mojih roditelja ili neko od drugih profesora ili predstavnika medija da snimi test i ocenu koju sam dobila jer možda ne vidite dobro dobila sam 4+ a ne 2 i ocenu koju sam dobila želim u dnevniku.
I naravno, tražio bih odgovor zašto mi je upisana jedinica u dnevnik posle tačnog odgovora.
Ali pre svega zajedno sa roditeljima otići kod profesora i što oštrije popričati sa njim i kritikovati njegov rad, zapretiti žalbom ministarstvu kao i pozvati se na neke od zakona koje je naveo dado.

Admin

Broj poruka : 41
Datum upisa : 25.12.2008

http://gimnazijanp.5forum.net

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  I love HIP-HOP taj Uto Nov 10, 2009 4:30 pm

Hmmmmm... Widecemo shta ce biti najbolje, ali znam, NA OWOME NECE DA OSTANE. Stwarno sam se glupo osecala... Owo se nije desilo samo meni, wec josh nekim ucenicima (iz istog predmeta). Jesu oni dowodili roditelje, swe to... Ali, ipak... Ona je direktorowa sestra, nema shanse da je itera (bar ja tako mislim). Hwala za help... flower

I love HIP-HOP

Nazad na vrh Ići dole

prosvetni ispektor!

Počalji  dado91 taj Sre Nov 11, 2009 8:41 pm

na internetu mozes da nadjes njegov kontak fon ili mail... svi profesori, direktori, sekretari i ostali se cvikaju od prosvetnih inspektora kao od azdaje! pravda ce jednom pobediti, ali pitanje je kad.. Razz

dado91

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Hermione taj Pon Nov 23, 2009 5:36 pm

Iako forum vishe nije posecen, ja moram da odgovorim na sve ovo...
Dado, interesuje me jako zashto od kako je izashla generacija `88? Mislim, ja se slazem, naravno, da shkola nije kao shto je bila, ali odakle ti bash ta generacija? Chisto me interesuje. Smile
Poshto je moj tata ishao u istu ovu shkolu, chitavog zivota mi puni glavu upravo ovim...
Dakle, skontali smo da shkola nije kao shto treba da bude, skontali smo da se mora menjati, i skontali smo da je kadar, uglavnom, katastrofalan. Ali u jednom takvom sistemu svako ko se buni uskoro bude ugushen, i uvek na kraju bude loshe po njega shto je uopshte ishta pochinjao. Zato se svi [/u]plashe[u] da ishta preduzmu.
Dok ne budemo skontali svoja prava, a onda budemo i uvereni u njih, mozemo da filozofiramo koliko kod hocemo, niko nas nece slushati. U stvari, mozda ce nas slushati, ali nas nece chuti...
Jednostavno, reshenje je u jedinstvu, i u hrabrosti, naravno.
U teoriji.
U realnosti... Pa, ja imam josh godinu i po u ovoj shkoli i probacu da se ne bunim. Zashto mi to treba, sada. I vecina tako razmishlja... Mozda kada bi neka generacija od prve...
U stvari, uchenici tu nishta ne mogu!
Naravno, mozemo mi da protestujemo, da se bunimo, ali kada treba da se kaze neshto konkretno - muk.
Itd, itd...
Hermione

Broj poruka : 34
Mjesto : naaadji me... :)
Datum upisa : 27.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics